Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Mafia: Electric Avenue

O modifikácii
Modifikácia presúva dej hry Mafia do roku 2012 do imaginárneho mesta Electri-City. Je to metropola prekvitajúca novými technológiami, akými sú predovšetkým alternatívne pohony v doprave. Všetky vozidlá tu totiž jazdia na určitý druh alternatívneho pohonu - nech už je to obyčajné LPG, či sofistikované vodíkové palivové články. 

Spoločnosti v Electri-City:
Elektrinu pre toto mesto vyrába vodná elektráreň spoločnosti Blu-e-nergy - electricity, ktorej služobné Fiaty Panda Elettra bude možné stretnúť v meste pred kanceláriami tejto spoločnosti.
 
Zemný plyn naproti tomu poskytuje sesterská energetická spoločnosť Gree-n-atural - gas. Tá používa ako služobné vozidlá Fiaty Punto Evo s pohonom ako inak než na zemný plyn.
 
Ďalšou spoločnosťou je autoškola Heureka, ktorej modré vozidlá na LPG, či CNG budú zaparkované v blízkosti kancelárskych priestorov. Zatiaľ sú v hre vozidlá Volkswagen Golf Plus bifuel (LPG) a Fiat Punto Evo natural power (CNG).


 
Asi najvýraznejšou zmenou je vozový park:
-BMW: 7 hydrogen (Silver Fletcher), Mini Hydrogen (Bolt model B Coupe)
-elektrické trojčatá: Citroen C-Zero (Bolt V8 Coupé), Peugeot iOn (Bolt V8 Fordor), Mitsubishi iMiEV (Bolt V8 Roadster)
-Fiat: Punto Evo natural power (Bolt model B Cabrio), Panda Elettra (Bolt V8 Touring), Panda Elettra H2 (Bolt V8 Tudor)
 
-GM: EV1 (Mutagen),Opel Ampera (Thor 810 sedan)
-Honda: Insight 2009
 
-Nissan: Leaf 2011
-Toyota: Prius 2004 (Falconer), Prius 2010 (Schubert Extra 6 Fordor + police)
 
-Volkswagen: Golf Plus bifuel
Všetky autá majú zmenené vlastnosti (5-stupňové prevodovky, či jednostupňové reduktory u elektromobilov, rýchlosť, výkon...), zvuky (najmä elektrické autá) a iné vlastnosti.
 
TOPlist